Menu
Technologia
Idea North - Do skasowania - Technologia

Nowoczesna Technologia

Tangora™ Web CMS jest szybki i produktywny

Chcieliśmy aby był łatwy w użytkowaniu dla firm i organizacji, które komunikują się i współpracują przez Internet. Stworzyliśmy system, który jest niezwykle przyjazny dla użytkownika; w praktyce każdy pracownik z organizacji dowolnego typu będzie zadowolony użytkując nasz system!

System CMS przyjazny użytkownikowi jest lepszy

Przyjazny system CMS jest lepszy dla użytkownika i jest lepszy dla organizacji. Przyśpiesza proces nauki, zwiększa satysfakcję z pracy i podnosi produktywność. Obniża koszty treningu i pozwala pracownikom skupić się na tym w czym są dobrzy: współpracy i komunikacji z klientami.

Zasady przyjaznego systemu CMS według Idea North

 • Interfejs użytkownika musi być intuicyjny i umożliwiać działanie bez objaśnień
  Struktura i układ strony odzwierciedla typowe przypadki użycia; pomagają tworzyć strony internetowe w oparciu o najlepsze praktyki. Dla przykładu, wszystkie strony z formularzami zawierają gotowe do użycia komunikaty zwrotne dla użytkownikow, wyświetlane po wysłaniu formularza.

 • Wszystkie akcje w najmniejszej możliwej liczbie kliknięć
  Praca z Tangora Web CMS jest szybsza niż z podobnymi systemami CMS. Rutynowe działania (np. publikowanie kolejnego newsa) jak rownież skomplikowane działania (np. integracja z zewnętrznym źródłem danych w celu stworzenia specyficznej funkcjonalności) są znacznie prostsze w Tangora Web CMS.

 • Każdy, od nowicjusza do eksperta powinien zyskać na użytkowaniu systemu
  Początkujący powinni szybko poznać system. Mogą publikować newsy, wysyłać zasubskrybowane wiadomości oraz wykonywać inne codzienne zadania przy aktualizacji strony internetowej. Doświadczeni użytkownicy mogą tworzyć nowe, specyficzne funkcje wzbogacające stronę internetową.
  Większość modułów oraz typów stron zawiera zaawansowane opcje konfiguracji przeznaczone dla zaawansowanych użytkowników. Dla tych którzy znają HTML Tangora Web CMS oferuje jeszcze więcej opcji.

 • Integracja z innymi systemami IT musi być łatwa i stabilna
  Tangora Web CMS wspiera Web Services, niezależny od platformy, uznany międzynarodowo standard technologii do wymiany danych przez Internet via SOAP i XML. Oprogramowanie zawiera wiele szablonów Web Services, można także tworzyć własne.

 • Użytkownicy nie powinni przejmować się aspektami praktycznymi
  Użytkownicy Tangora Web CMS mogą spać spokojnie, nie martwiąc się o instalację, działanie, kopie bezpieczeństwa, zabezpieczenia czy stabilność. Aplikacja jest zarządzana bezpośrednio z ich przeglądarki internetowej bez konieczności instalowania jakiegokolwiek oprogramowania. A ich strony internetowe są bezpieczne na centralnym serwerze monitorowanym 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.