pl-homepage-administracja.jpg
Rozwiązania CMS dla Firm i Organizacji
Idea North - Firma

Firma

Zajmujemy się tworzeniem nowoczesnych, pięknych i funkcjonalnych stron internetowych dla firm, organizacji oraz administracji publicznej

Wykorzystujemy sprawdzoną i nowoczesną technologię systemów zarządzania treścią (ang. CMS, Content Management System) w postaci Tangora Web CMS stworzonego przez duńską firmę Tangora Software.

Wierzymy, że połączenie niezwykłej jakości, łatwości obsługi, możliwości tworzenia nawet najbardziej skomplikowanych rozwiązań oraz innowacyjnego sposobu finansowania przyniesie korzyść wszystkim naszym Klientom.

Wiemy co zrobić aby wyróżnić Twoją firmę. Wiemy jak strona WWW może stać się narzędziem Twojej codziennej pracy i realnym zasobem Twojej firmy. Potrafimy zrealizować najbardziej "dzikie" projekty graficzne. Jedyne czego nie wiemy to jak Twoja strona może zrobić Ci kawę.

Idea North. Tangora Web CMS - System Zarządzania Treścią dla Wymagających.

Chcesz wiedzieć więcej?

Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania i wątpliwości. Najłatwiej skontaktować się z nami telefonicznie +48 784 686 166 lub za pomocą poczty e-mail info@ideanorth.pl. Zapraszamy również do naszego biura we Wrocławiu.

newsletter.png

Spotkajmy się!

Nasze biuro znajduje się we Wrocławiu

E: info@ideanorth.pl, T: +48 784 686 166