pl-banner-administracja.jpg

Portal Miejski

Jak może wygladać nowoczesna strona dla jednostek administracji publicznej (urzędów miast, gmin, powiatów)

Aby udowodnić (również samym sobie) co można zrobić jeśli mamy do dyspozycji odpowiednie narzędzie postanowiliśmy zmierzyć się z wyzwaniem jakim jest stworzenie nowoczesnej i przyjaznej strony internetowej dla urzędu gminy, urzędu miasta czy starostwa powiatowego.

Temat trudny, bo specyfika każdego miasta czy gminy jest inna, ale niezmiernie ciekawy. Udało nam się opracować projekt witryny internetowej, która będzie spełniała nie tylko oczekiwania odbiorców (mieszkańców, przedsiębiorców) ale również będzie niezwykle łatwa w aktualizacji i spełniać będzie wymagania redaktorów i administratorów takich stron.

W rezultacie otrzymalismy produkt, który z dumą możemy zaprezentować jako nasz pomysł na nowoczesną stronę dla dowolnej jednostki administracji publicznej. Zapraszamy do odwiedzin: http://www.ideanorth.pl/portal

Portal Miejski od Idea North

Chcesz wiedzieć więcej?

Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania i wątpliwości. Najłatwiej skontaktować się z nami telefonicznie +48 784 686 166 lub za pomocą poczty e-mail info@ideanorth.pl. Zapraszamy również do naszego biura we Wrocławiu.

Słowa kluczowe: Strony WWW dla Administracji Publicznej, Oprogramowanie dla Administracji Publicznej, Strony WWW dla Urzędów Miast, Urzedów Gmin, Starostw Powiatowych, Jednostek Administracji Publicznej, Zakładów Budżetowych.

newsletter.png

Spotkajmy się!

Nasze biuro znajduje się we Wrocławiu

E: info@ideanorth.pl, T: +48 784 686 166