Menu
Portal Miejski

Portal Miejski

Jak może wygladać nowoczesna strona dla jednostek administracji publicznej (urzędów miast, gmin, powiatów)

Aby udowodnić (również samym sobie) co można zrobić jeśli mamy do dyspozycji odpowiednie narzędzie postanowiliśmy zmierzyć się z wyzwaniem jakim jest stworzenie nowoczesnej i przyjaznej strony internetowej dla urzędu gminy, urzędu miasta czy starostwa powiatowego.

Temat trudny, bo specyfika każdego miasta czy gminy jest inna, ale niezmiernie ciekawy. Udało nam się opracować projekt witryny internetowej, która będzie spełniała nie tylko oczekiwania odbiorców (mieszkańców, przedsiębiorców) ale również będzie niezwykle łatwa w aktualizacji i spełniać będzie wymagania redaktorów i administratorów takich stron.

W rezultacie otrzymalismy produkt, który z dumą możemy zaprezentować jako nasz pomysł na nowoczesną stronę dla dowolnej jednostki administracji publicznej. Zapraszamy do odwiedzin: http://www.ideanorth.pl/portal

Portal Miejski od Idea North

Słowa kluczowe: Strony WWW dla Administracji Publicznej, Oprogramowanie dla Administracji Publicznej, Strony WWW dla Urzędów Miast, Urzedów Gmin, Starostw Powiatowych, Jednostek Administracji Publicznej, Zakładów Budżetowych.