Menu
Pytania i Odpowiedzi
Idea North - Do skasowania - Technologia - Pytania i Odpowiedzi

Pytania i Odpowiedzi

01. Moja firma zarządza kilkoma markami. Czy stronami wszystkich moich marek będę mógł zarządzać z jednego miejsca?

Tak! Tangora Web CMS umożliwia łatwe administrowanie wieloma witrynami z jednego miejsca!

02. W mojej firmie jest kilka niezależnych działów, z których każdy chciałby mieć możliwość publikacji na stronie internetowej. Jak to działa w praktyce?

To proste! Tangora Web CMS udostępnia zaawansowane funkcje zarządzania grupami użytkowników oraz narzędzia usprawniające przepływ informacji pomiędzy osobami zaangażowanymi w tworzenie nowych treści na stronę WWW (moduł Workflow). Nie trzeba martwić się o przypadkowe zmiany w treści strony dokonane przez użytkowników z innych działów firmy. Wszystkie informacje zanim zostaną udostępnione mogą być zatwierdzane przez upoważnioną do tego osobę!

03. Chciałbym mieć możliwość zmian w projekcie graficznym mojej strony. Czy muszę zlecać to komuś innemu?

Nie! Tangora Web CMS posiada wbudowane narzędzia (Visual Designer, moduł Projektant Stron), dzięki którym zmian można dokonywać samodzielnie (po krótkim treningu). Proste czy skomplikowane, żadnych zmian nie trzeba powierzać innym, a efekty są widoczne natychmiast!

04. Nie znam się na programowaniu, moja znajomośc komputera jest zupełnie podstawowa. Czy będę mógł korzystać z Tangora Web CMS?

Tak! Tangora Web CMS to system bardzo zaawansowany, ale przy tym niezwykle prosty w obsłudze. Każdy, kto potrafi przegladać internet, wysyłać pocztę e-mail i redagować treści nie będzie miał żadnych problemów z użytkowaniem systemu! Filozofia systemu to rozwiązanie Wskaż i Kliknij (ang. Point & Click).

05. Jestem programistą WWW, chciałbym kontrolować stronę przy użyciu HTML, CSS i JavaScript.

Nie ma problemu! Założeniem systemu jest brak ograniczeń i przekazanie kontroli w ręce użytkowników, bo to oni właśnie wiedzą najlepiej czego potrzebują. Krótki trening pozwoli poznać możliwości systemu, a stąd prosta droga do wykorzystania ich w najbardziej przydatny dla nas sposób.

06. Mamy duże potrzeby ale ograniczony budżet. Czy Tangora Web CMS to odpowiedni system dla nas?

W wiekszości zastosowań tak! Tangora Web CMS jest udostepniana na zasadzie licencji, za którą płatności naliczane są kwartalnie. Można zbudować niezwykle rozbudowaną stronę WWW i czerpać korzyści z jej posiadania za ułamek ceny innych rozwiązań. Kontakt z nami rozwieje wszelkie wątpliwości.

07. Dlaczego powinienem wykorzystać Tangora Web CMS? Jest tyle darmowych systemów CMS?

To prawda, na rynku obecnych jest w tej chwili kilka dużych systemów CMS, których wykorzystanie nie wymaga żadnych opłat licencyjnych. Jednak ze względu na swoją otwartość nie oferują takiego bezpieczeństwa, jakości wykonania i niezawodności jak Tangora Web CMS. Strona internetowa oparta o otwarte systemy jest znacznie bardziej podatna na ataki hakerów oraz na zmiany w kodzie powodujące niewłaściwe działanie strony www. Jesteśmy pewni, że rozwiązanie oparte na Tangora Web CMS okaże się w dłuższym okresie czasu tańsze i bardziej bezpieczne niż dowolne rozwiązanie oparte na otwartych systemach.